طراحی قالب PSD (رابط کاربری – User Interface)

طراحی قالب PSD (رابط کاربری)

طراحی قالب PSD (رابط کاربری)

 

برای طراحی یک وب سایت اولین قدم ، طراحی قالب psd (رابط کاربری) مناسب با سلیقه و نیازهای شما و استانداردهای جهانی در طراحی یک وب سایت موفق خواهد بود. طراحی psd را می توان مهم ترین بخش طراحی وب سایت در زمینه ظاهر سایت دانست، اما طراحی psd باید دارای ویژگی های مختلفی باشد تا برای یک متخصص طراحی وب سایت جهت تبدیل به html/css مناسب و قابل فهم باشد. طبقه بندی منظم بخش های سایت، قراردادن توضیحات، نام گذاری مناسب، طراحی وضعیت های مختلف المان های سایت و همچنین طراحی لایه باز جهت ویرایش ساده از ویژگی های مهم در طراحی قالب سایت می باشد.

یک طراح گرافیک مسلط به برنامه فتوشاپ صرفا نمی تواند طراحی یک سایت را انجام دهد، در طراحی قالب علاوه بر دانش گرافیک، درک از ساختارهای مناسب یک سایت، درک درست از نیازهای یک سایت با توجه به زمینه فعالیت و طراحی مناسب با سطح کاری مشتری از موارد مهم در طراحی قالب های psd می باشد. طراحی قالب بر اساس گریدهای استاندارد می تواند نمایش تصاویر و متن های ضروری شما را برای بازدید کننده تضمین نماید.

در صورت تمایل تیم پانیذ وب قادر است طرح مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و مناسبترین هزینه برای شما طراحی کرده و در اختیار شما قرار دهد.

برای ارسال سفارش می توانید از طریق صفحه سفارش اقدام نمایید