کد نویسی رابط کاربری

کد نویسی رابط کاربری

یکی دیگر از خدمات پانیذ وب تبدیل رابط کاربری به صفحات قابل اجرا بر روی مرورگر های استاندارد می باشد. کد های صفحات وب تبدیل شده کاملا بهینه ، کم حجم و استاندارد می باشد. در تبدیل طرح رابط کاربری به صفحات وب کد های خروجی HTML و CSS طبق آخرین استاندارد ها و قوانین سازمان جهانی W3 می باشد و صفحات وب تبدیل شده بدون هیچ مشکلی در تمامی مروگر های استاندارد به نمایش در می آیند. در کد نویسی و تبدیل طرح رابط کاربری به کد استاندارد تمامی نکات در مورد موتور های جستجو مانند گوگل رعایت شده و کد های نوشته شده کاملا سئو و بهینه می باشند که این مورد باعث افزایش رتبه و بازدید سایت شما می شود. در صورت تمایل مشتری ، تیم کد نویسی پانیذ وب قادر است در تبدیل طرح سایت به صفحات وب از آخرین تکنولوژی های دنیای وب مثل HTML5 و CSS3 استفاده کند که این فن آوری ها امکانات وسیعی نسبت به HTML و CSS در اختیار کاربران سایت شما قرار دهد.

ویژگی صفحات وب تبدیل شده:

 1. تبدیل رابط در کمترین زمان ممکن
 2. پاسخگویی و پشتیبانی قوی
 3. استاندارد بودن کد های قالب
 4. سازگار با موتور های جستجو گوگل, یاهو و بینگ
 5. توانایی اجرای قالب های سنگین و پیچیده
 6. کد نویسی HTML و CSS طبق استاندارد W3
 7. رعایت تمامی نکات سئو
 8. استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیای وب در برنامه نویسی قالب
 9. بهینه بودن قالب های طراحی شده از لحاظ سرعت و سئو
 10. تبدیل و برنامه نویسی قالب درخواستی با کمترین هزینه
 11. کد نویسی بر پایه HTML5 و CSS3

شاید برای شما پیش آمده باشد که تصویری از یک قالب و یا رابط کاربری را مشاهده کرده باشید اما به طرح لایه باز (PSD) آن دسترسی نداشته و یا تهیه آن برای شما مقرون به صرفه نبوده باشد و یا این که خرید آن با توجه به موقعیت سیاسی کشور و تحریم های موجود امکان پذیر نباشد. یکی دیگر از خدمات پانیذ وب تبدیل قالب های موجود به صورت تصویر به صفحات قابل اجرا بر روی مرورگر های استاندارد می باشد. پانیذ وب بطور تضمینی کار تبدیل تصویر قالب (رابط کاربری) را به صورت کاملا بهینه و استاندارد از لحاظ کدنویسی و با به کارگیری صحیح دستورات با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه انجام می دهد.

تبدیل رابط کاربری به قالب وردپرس

با توجه به محبوبیت روز افزون سیستم مدیریت محتوای وردپرس در میان سی‌ام‌اس های موجود در وب ، تعداد سایت هایی که از این سیستم مدیریت محتوا بهره میبرند روز به روز در حال افزایش است. به همین جهت شرکت ها و افرادی که نسبت به طراحی قالب برای این سیستم تمایل پیدا میکنند روز به روز در حال زیاد شدن هستند.

اما نکته ای که باید در نظر داشت، این است که  این سیستم مدریت محتوای تماماً بر اساس قالبی که بر روی آن قرار دارد خودنمایی میکند. لذا باید در استفاده از قالب آن دقت زیادی به خرج داد و قالبی کاملا بهینه و استاندارد از لحاظ کدنویسی و با به کارگیری صحیح دستورات خروجی وردپرس برای این سیستم نصب نمود. پانیذ وب بطور تضمینی کار تبدیل قالب (رابط کاربری) طراحی شده را به وردپرس انجام می دهد.

تبدیل رابط کاربری به وردپرس که توسط ما انجام میپذیرد، دارای امکانات زیر است :

 • کدنویسی استاندارد و Valid بر اساس ( W3C )
 • کدنویسی به صورت HTML5 و یا xHTML طبق تمایل مشتری
 • کدنویسی بهینه و آماده برای موتور های جستجو
 • پنل تنظیمات قالب برای بخش های متفاوت
 • تنظیمات اختصاصی برای هر پست
 • عدم نیاز به نصب افزونه های سنگین و فرآوان
 • سرعت بالا در بارگذاری قالب