ترجمه افزونه و قالب وردپرس

ترجمه افزونه و قالب وردپرس

همانطور که می دانید وردپرس محبوب ترین و پرکاربرترین سی ام اس جهان، دارای قالب های زیادی است که در سرتاسر اینترنت وجود دارد. قالب رایگان و ویژه تبرای ما فاوتی ندارد. ما هر نوع قالبی را فارسی سازی و بومی سازی می کنیم و شما می توانید با بهترین کیفیت و نیز بالاترین کارایی از پوسته وردپرس فارسی خود نهایت استفاده را ببرید.

فارسی سازی: یعنی تبدیل اصولی و بدون عیب و نقص وب سایت، قالب و هر نوع محتوایی که غیر فارسی باشد به زبان فارســی به گونه ای که اصالتا قابل پیاده سازی محتوای فارسی باشد. این کار را ما بطور حرفه ای و با ضمانت انجام می دهیم.

ضمن اینکه در کنار فارسی سازی پوسته وردپرس، نصب وردپرس و نیز پلاگین های ضروری آنرا نیز انجام می دهیم.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس که امروزه پر کاربرترین و محبوبترین سیستم مدیریت محتواست، دارای قالب هایی بسیار متنوع است که در تمام مناطق (!) اینترنت به وفور یافت می شود.

قالبهای وردپرس مورد نظر خود را می توانید در سایتهای زیر مشاهده کنید و سپس آنها را خریداری نموده و یا دانلود نمایید:

woothemes – elegantthemes themeforest wpzoom

قالبهای رایگان را نیز می توانید از اینجا دانلود کنید:

wordpress.org/extend/themes

انواع قالبهای رایگان و قالبهای قابل خریداری سیستم وردپرس که اکثرا به زبان انگلیسی موجود است را شما میتوانید تهیه نموده و با تغییراتی دلخواه، آنها را برای وبسایت وردپرسی خود آماده کنید. در این میان، فارسی سازی قالب خارجی شما را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برایتان انجام می دهیم.

محبوبیت و پرکاربرد بودن سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، باعث شده کدنویسان فعال در عرصه وب در صدد نوشتن افزونه (پلاگین) های مختلف و متعددی برای این سیستم مدیریت محتوا شوند و در سرتاسر اینترنت و دنیای وب منتشر کنند. رایگان و ویژه تفاوتی ندارد، ما هر نوع افزونه (پلاگین) ای را فارسی سازی می کنیم و شما می توانید با بهترین کیفیت و نیز بالاترین کارایی از افزونه وردپرس فارسی خود نهایت استفاده را ببرید.

ضمن اینکه در کنار فارسی سازی افزونه وردپرس، نصب افزونه (پلاگین)مورد نظر شما را نیز انجام می دهیم.

افزونه های وردپرس مورد نظر خود را می توانید در سایتهای مختلف دانلود نموده و یا آنها را خریداری نمایید.

افزونه های رایگان را نیز می توانید از اینجا دانلود کنید:

https://wordpress.org/plugins/

انواع افزونه های رایگان و قابل خریداری سیستم وردپرس که اکثرا به زبان انگلیسی موجود است را شما میتوانید تهیه نموده و با تغییراتی دلخواه، آنها را برای وبسایت وردپرسی خود آماده کنید. در این میان، فارسی سازی افزونه خارجی شما را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برایتان انجام می دهیم.

مزایای خدمات فارسی سازی ما

– رعایت اصل امانتداری و حقوق مشتری
– قیمتهای بسیار پایین، کیفیت بالا
– فارسی سازی اصولی با ترجمۀ صحیح
– تحویل به موقع سفارش طبق تعهد
– اطلاع رسانی از طریق پیامک
– نصب قالب فارسی سازی شده
– حذف یا ایجاد امکانات
– پشتیبانی رایگان